O nas

Zapraszamy do kameralnego (tylko 20 dzieci) przedszkola prowadzonego w rodzinnej atmosferze. Już od 13 lat tworzymy  miejsce, w którym dzieci bezpiecznie i radośnie rozwijają swój potencjał i uczą się trudnej sztuki bycia ze sobą nawzajem.

W ramach czesnego oferujemy: język angielski, zajęcia muzyczne, matematyczne i plastyczne, ćwiczenia Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborn.

Organizujemy wiele wycieczek, zapraszamy też do nas ciekawych gości.

Każdemu dziecku indywidualnie poświęcamy dużo czasu i troski dla Jego problemów i trudności pomagając pokonać je i zrozumieć. Bliskie jest nam porozumienie bez przemocy i pedagogika humanistyczna reprezentowana przez duńskiego pedagoga i terapeutę Jaspera Juula. Przedszkole prowadzone jest przez psychologa zgodnie z aktualną wiedzą o rozwoju dziecka.

Jesteśmy placówką oświatową zarejestrowaną przez Wydział Edukacji Miasta Gdańska (Nr 346/ P-P/12), nadzór pedagogiczny sprawuje Pomorskie Kuratorium Oświaty.

Współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 3.

Punkt przedszkolny Mali Odkrywcy
Piotrkowska 39 B