Magdalena Pniewska

W pracy nauczyciela najbardziej cenię kreatywność, zaangażowanie, a przede wszystkim radość, ciekawość i spontaniczność. Choć z dziećmi i ich rodzicami pracuję już od 20 lat to wciąż mnie to fascynuje i motywuje do poszerzania wiedzy.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, studia podyplomowe z socjoterapii, studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując jako psycholog i socjoterapeuta  w szkole.

Gdy na świat przyszedł mój syn postanowiłam stworzyć wyjątkowe przedszkole i tak 12 lat temu powstali Mali Odkrywcy. W przedszkolu prowadzę zajęcia dydaktyczne   oraz dziecięcą matematykę, warsztaty z inteligencji emocjonalnej i mindfulness.

W wolnej chwili prowadzę warsztaty dla rodziców i nauczycieli oraz pracuję jako psychoterapeuta z rodzinami (kończę czteroletnie podyplomowe szkolenie)

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Pasjonuje mnie sport.

Punkt przedszkolny Mali Odkrywcy
Piotrkowska 39 B